Martynika

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Martynika

Nieruchomość na sprzedaż na Martynice

Martynika to gorzka karaibska wyspa należąca do archipelagu Małych Antyli. Należąca do Francji, jego kultura charakteryzuje się szczególną mieszanką wpływów francuskich i zachodnich Indii. Największym miastem i stolicą jest Fort-de-France. Martynika znajduje się na Karaibach na Małych Antylach Zachodu.

Wyspa ma piękną literacką tradycję, muzyczną i gastronomiczną, każdego roku angażuje wielu obcokrajowców ze względu na wysublimowane plaże i kulturalne rozdroże.

Wielu z tych, którzy chcą osiedlić się, mieszkać i pracować na Karaibach, dla obywateli Europy, Martynika jest zdecydowanie jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Najlepsze miasta, które szukają nieruchomości na sprzedaż na Martynice to: stolica, Le Carbet i Saint-Pierre.

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż na Martynice w spokojnym miejscu, możesz wybrać Le Carbet.

Le Carbet to miasto położone pomiędzy Fort-de-France i Saint-Pierre, obmywane wodami Morza Karaibskiego, u podnóża góry Pelée, która jest czynnym wulkanem. Ma około 3700 mieszkańców zwanych "carbetianos". Nazwa pochodzi od rzeki Carbet, ponieważ tutaj spotyka się z ustami.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość na Martynice i potrzebujesz miejsca z historyczną duszą, możesz wybrać Saint Pierre.

Miasto Saint Pierre znajduje się na wybrzeżu Karaibów, na północny zachód od wyspy Martyniki. Została założona w 1635 r. Przez Pierre'a Belain d'Esnambuc i stała się stolicą Martyniki, aż w 1902 r. Niszczycielska erupcja wulkaniczna Montaña Pelée całkowicie ją zniszczyła, pochowano ją pod lawą iw której zginęło 30 000 mieszkańców. Miasto miało do tej pory dobre dziedzictwo architektoniczne w stylu kolonialnym, dlatego nazywano go "małym Paryżem Antyli"; teraz nazywa się "Pompeje XX wieku".

Jeżeli interesują Cię nieruchomości na sprzedaż, na Martynice możesz wybierać spośród wielu.

Nieruchomości na sprzedaż na Martynice dziś są zwykle duże odrestaurowane domy kolonialne, które mają imponujące ogrody.

  •  
    Przeprowadzka do Martyniki. Ekspatriuj i mieszkaj na Martynice

        Nadchodzi lato i mamy dla Was wielką niespodziankę. Pozwolimy Ci radykalnie zmienić swoje życie, korzystając z prostego biletu w jedną stronę do jednego z najpiękniejszych miejsc na Karaibach na świecie. W samym sercu archipelagu Karaibów znajdują się wyspy, które oferują wyjątkowe i bogat ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Hacienda typu Villa F4 na działce o powierzchni 602 m2 z zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Karaibskie i obraną górę. Na parterze znajdu...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB